skip to Main Content
Odkupimy Twoje Odszkodowanie

Odkupimy Twoje odszkodowanie

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego i otrzymałeś z tego tytułu odszkodowanie z OC sprawcy, jednak nie zgadzasz się z jego wysokością, ponieważ ubezpieczyciel zaniżył jego wysokość, możemy Ci pomóc. Odkupimy Twoje odszkodowanie i dopłacimy Ci.

Abyśmy mogli Ci pomóc skontaktuj się z nami, a następnie przedstaw kosztorys szkody częściowej lub całkowitej. Potrzebna też będzie decyzja ubezpieczyciela o przyznaniu odszkodowania. Wówczas my będziemy mogli dopłacić do Twojego odszkodowania.

Wypłacimy Ci dodatkowe pieniądze, które wcześniej nie były dla Ciebie osiągalne, a z naszą pomocą znajdą się w Twojej kieszeni.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz abyśmy odkupili od Ciebie odszkodowanie majątkowe to konieczne będzie podpisanie cesji wierzytelności. Dzięki temu, już bez Twojego udziału, ryzyka i nadwyrężania nerwów będziemy dochodzić dalszego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Sami wytoczymy ubezpieczycielowi proces, pokryjemy koszty i opłaty sądowe oraz zapłacimy za usługi radcy prawnego bądź a razie potrzeby adwokata. Jeśli nie uda nam się uzyskać dodatkowych pieniędzy Ty nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów, a wszelkie obciążenia spoczną tylko i wyłącznie na naszej firmie.

Im szybciej zgłosisz się do nas, tym szybciej będziemy mogli w pełni zaangażować się w pomoc dla Ciebie.