skip to Main Content
Dopłata Do Wypłaconego Odszkodowania Jest Możliwa!

Dopłata do wypłaconego odszkodowania jest możliwa!

Zdecydowana większość wypłacanych w Polsce odszkodowań jest zaniżona. Aby uzyskać należne Ci dodatkowe pieniądze wcale nie musisz iść do sądu. Możesz uzyskać dopłatę do zaniżonego odszkodowania. To nic nie kosztuje i nie jest dla Ciebie w żaden sposób zobowiązujące.

Wystarczy, że wyślesz nam kosztorys i decyzję o wysokości przyznanego Ci odszkodowania e-mailem.

Po zapoznaniu się z dokumentami i przeanalizowaniu zgłosimy się do Ciebie z konkretną propozycją finansową.

Odwołanie się od decyzji odszkodowania OC wcale nie jest prostą sprawą. Jednak my istniejemy właśnie po to, aby pomagać wszystkim, którzy nie zgadzają się z wysokością wypłaconego im wcześniej odszkodowania. Zostali oni oszukani przez ubezpieczyciela, który nie wypłacił im całości należnego odszkodowania. Zgłaszając się do nas mają Państwo gwarancję, że napiszemy odwołanie od wyceny szkody OC oraz – z należytą dbałością i starannością – rozpoczniemy odzyskiwanie należnego Wam świadczenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w odwołaniu znajdą się wszystkie niezbędne elementy, aby zostało ono uwzględnione i rozpatrzone na Państwa korzyść. Zawrzemy w nim wszelkie niezbędne informacje co do momentu wypadku oraz całkowity kosztorys, jaki został przedstawiony przez ubezpieczyciela za wyrządzoną Państwu szkodę.