skip to Main Content
Najwyższe Dopłaty Do Odszkodowania Z OC !

Najwyższe dopłaty do odszkodowania z OC !

Zdecydowana większość wypłacanych w Polsce odszkodowań jest zaniżona. Aby uzyskać należne Ci dodatkowe pieniądze wcale nie musisz iść do sądu. Możesz uzyskać dopłatę do zaniżonego odszkodowania. To nic nie kosztuje i nie jest dla Ciebie w żaden sposób zobowiązujące.

Wystarczy, że wyślesz nam kosztorys i decyzję o wysokości przyznanego Ci odszkodowania e-mailem.

Po zapoznaniu się z dokumentami i przeanalizowaniu zgłosimy się do Ciebie z konkretną propozycją finansową.

Odwołanie się od decyzji odszkodowania OC wcale nie jest prostą sprawą. Jednak my istniejemy właśnie po to, aby pomagać wszystkim, którzy nie zgadzają się z wysokością wypłaconego im wcześniej odszkodowania. Zostali oni oszukani przez ubezpieczyciela, który nie wypłacił im całości należnego odszkodowania. Zgłaszając się do nas mają Państwo gwarancję, że napiszemy odwołanie od wyceny szkody OC oraz – z należytą dbałością i starannością – rozpoczniemy odzyskiwanie należnego Wam świadczenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w odwołaniu znajdą się wszystkie niezbędne elementy, aby zostało ono uwzględnione i rozpatrzone na Państwa korzyść. Zawrzemy w nim wszelkie niezbędne informacje co do momentu wypadku oraz całkowity kosztorys, jaki został przedstawiony przez ubezpieczyciela za wyrządzoną Państwu szkodę.

Dopłaty do odszkodowań OC – najwyższe dopłaty do odszkodowania z OC

W ciągu kilku ostatnich lat świadomość tego, co zrobić, aby uzyskać pieniądze na naprawę pojazdu po wypadku komunikacyjnym wzrosła. Coraz większa liczba kierowców stara się otrzymać od ubezpieczyciela satysfakcjonującą kwotę na likwidację szkód. Niestety, towarzystwa ubezpieczeniowe doskonale wiedzą, jak bronić się przed wypłacaniem wysokich świadczeń. Dlatego też, spełniając oczekiwania wszystkich poszkodowanych, oferujemy atrakcyjne dopłaty do odszkodowań OC. Nasi doświadczeni specjaliści wiedzą, co zrobić, by rozwiązać powypadkowe finansowe problemy kierowców i mogą przedstawić bardzo atrakcyjną ofertę.

Kiedy można starać się o dopłaty do odszkodowań z OC?

O uzyskanie pieniędzy z obowiązkowej polisy na naprawę samochodu możemy zabiegać, kiedy byliśmy uczestnikami wypadku drogowego i to my jesteśmy stroną poszkodowaną. Na czym polega więc oferowana przez nas dopłata do OC? To nic innego, jak odkupienie wierzytelności powstałej w wyniku szkody komunikacyjnej. Jesteśmy w stanie wypłacić dodatkowe pieniądze do niemal każdej rekompensaty wypłaconej przez ubezpieczyciela.

Nasi specjaliści znają procedury likwidowania szkody największych towarzystw ubezpieczeniowych. Indywidualnie podchodzimy do każdej sprawy i obliczamy ją sposobami, które wykorzystuje towarzystwo. Wiemy, jak sprawdzić, czy kwota na naprawę pojazdu została rzetelnie oszacowana. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować najwyższe dopłaty do odszkodowań OC. Warto się do nas zgłosić od razu po wypadku, ale jesteśmy w stanie zaoferować dodatkowe pieniądze również po wypłacie należności przez ubezpieczyciela.

Dopłata do odszkodowania za uszkodzone auto – jak weryfikujemy zaniżenie?

Po wypadku wielu właścicieli pojazdów zadaje sobie pytanie, dlaczego kwota odszkodowania zaproponowana przez ubezpieczyciela jest tak niska. Często kierowcy są zdania, że pieniądze otrzymane na likwidację szkody nie wystarczą na wszystkie naprawy i szukają możliwości otrzymania dopłaty do odszkodowań. Zazwyczaj mają rację – ubezpieczyciele nie wypłacają takich kwot, jakie powinni. Dlatego też prowadzimy rzetelną weryfikację zaniżeń, której efektem jest wysoka dopłata do ubezpieczenia OC.

To działanie polega na pełnej analizie szkody powstałej na danym pojeździe. Sprawdzamy zakres uszkodzeń oraz zwracamy uwagę na wiele istotnych czynników, dzięki czemu wykonywane przez nas weryfikacje zaniżeń dokładnie określają kwotę, jaką powinna mieć dopłata do odszkodowania OC. Nasze działania obejmują: analizę wartości pojazdu przed szkodą, wycenę kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu, odpowiednią kwalifikację szkody (częściowa, całkowita) oraz (w przypadku szkody całkowitej) wycenę wartości wraku.

Dopłaty do odszkodowań OC ustalane według procedur ubezpieczyciela

Nasza oferta jest tak atrakcyjna, ponieważ w celu oszacowania wysokości, jaką powinna mieć dopłata do OC, przeprowadzamy analizę sprawy według metod wykorzystywanych przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Różnica polega na tym, że ubezpieczyciel, dokonując wyliczeń, dba wyłącznie o własny interes. My z kolei chcemy bardzo rzetelnie informować kierowców o tym, jak powinna zostać zlikwidowana ich szkoda. Weryfikację wypłaconego odszkodowania wykonują nasi doświadczeni eksperci m.in. za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Dopłata do odszkodowania OC jest szczególnie opłacalna dla kierowców, którzy posiadają pojazdy o większej wartości – w ich przypadku można otrzymać dość wysokie kwoty i szybko przywrócić samochód do stanu przed kolizją.

W jakich sytuacjach oferujemy najwyższe dopłaty do odszkodowań?

Dopłata do odszkodowania OC w przypadku częściowej szkody zazwyczaj będzie wyższa niż w przypadku szkody całkowitej. W pierwszej sytuacji zdecydowanie częściej dochodzi do zaniżenia kwoty należności. Wyegzekwowania dodatkowych pieniędzy za zdarzenia związane ze szkodą całkowitą jest trudniejsze. Jednak bez względu na okoliczności, każdą sytuację poddajemy skrupulatnej analizie. Od poszkodowanych wymagamy minimum formalności oraz czasu. Nie muszą Państwo angażować się w sprawę – błyskawicznie przyjrzymy się dokumentom i przedstawimy ofertę. Jeśli zostanie ona zaakceptowana, dopłata do OC szybko trafi na Państwa konto, a my zajmiemy się resztą.

Dopłata do odszkodowania a odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Jeśli uczestniczyli Państwo w kolizji drogowej i otrzymali od ubezpieczyciela decyzję o wypłaceniu odszkodowania, którego wysokość jest zbyt niska, można podjąć odpowiednie kroki, by wywalczyć sprawiedliwą kwotę. Jednym z najskuteczniejszych działań będzie odwołanie od decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie jest to jednak łatwy proces.  Najwyższe dopłaty do odszkodowań przyznawane są wtedy, gdy odwołaniem zajmuje się profesjonalna firma. Często ubezpieczyciele informują, że można dochodzić roszczeń na drodze sądowej. To rozwiązanie powinno być jednak dopiero ostatnim z wyborów.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela składa się w formie pisemnej zaadresowanej do zarządu firmy. Wiemy, jak sporządzić odpowiedni dokument i uzasadnić wszystkie roszczenia. Najczęściej już pierwsze próby odwołania od decyzji ubezpieczyciela przynoszą pozytywne efekty, pozwalając otrzymać dodatkowe środki na likwidację szkody. Skutecznie przeprowadziliśmy już dziesiątki takich spraw, oferując naszym klientom bardzo wysokie dopłaty do odszkodowań OC.

Atrakcyjna dopłata do odszkodowania z OC – to nic nie kosztuje

Podkreślić należy fakt, że starania o uzyskanie dopłaty do ubezpieczenia OC nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Ofertę przedstawiamy całkowicie bezpłatnie. Jeśli Państwa zdaniem wypłacona przez ubezpieczyciela kwota na naprawę pojazdu z OC jest za niska, warto zgłosić się do nas. Przyjrzymy się sprawie bez względu na rocznik samochodu, rodzaj szkody czy sumę odszkodowania. Każdego miesiąca mnóstwo klientów otrzymuje od nas dodatkowe pieniądze dzięki profesjonalnej analizie sprawy związanej z wypadkiem komunikacyjnym. Zapraszamy do kontaktu – z nami można wyłącznie zyskać!